Op 1 juli opent het hospice aan de Leliestraat 36 haar deuren voor belangstellenden. Foto: PR Hospicegroep De Lelie

Op 1 juli opent het hospice aan de Leliestraat 36 haar deuren voor belangstellenden. Foto: PR Hospicegroep De Lelie

Hospice de Lelie opent haar deuren

Zorg

WINTERSWIJK - Elke eerste zaterdag van de maand opent Hospicegroep De Lelie de deuren van het hospice aan de Leliestraat 36 in Winterswijk voor belangstellenden. Zo ook zaterdag 1 juli. Tussen 11.00 uur en 12.30 uur kan iedereen vrijblijvend binnenlopen.

Belangstellenden kunnen meer informatie krijgen over de zorg die de vrijwilligers van de hospicegroep bieden aan mensen tijdens de laatste levensfase. Zowel in het hospice als bij mensen thuis (thuiswaken). Ook is er gelegenheid om het hospice te bezichtigen. Mocht er een gastenkamer leeg zijn, dan kan ook deze bekeken worden. Er zijn vrijwilligers aanwezig om informatie te verstrekken en een rondleiding verzorgen.

Hospice en thuiswaken
De meeste gasten ervaren het hospice als een warme omgeving. De zorg tijdens hun laatste levensfase is bij de vrijwilligers in goede handen. Maar niet alleen in het hospice kunnen mensen rekenen op goede hulp. Ook in de thuissituatie kunnen vrijwilligers ingezet worden ter ondersteuning van de mantelzorgers. Zij waken veelal ‘s nachts maar ook overdag waken, behoort tot de mogelijkheden.

Kijkje achter de schermen
Velen zullen niet bekend zijn met het hospice. Wie een beeld wil krijgen van wat een hospice is, of wat vrijwilligers in de thuissituatie kunnen betekenen, is welkom. Maar ook als men door geïnteresseerd is om vrijwilligerswerk te doen voor Hospicegroep de Lelie, is men welkom. Voor meer informatie kunnen belangstellenden contact opnemen met de coördinators van het Hospice, te bereiken tijdens kantooruren op 0543-521111.

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant