
Nieuws van de Seniorenvereniging
MaatschappijGROENLO - De Seniorenvereniging is volop in beweging met diverse activiteiten en uitjes. Zo konden leden de afgelopen periode genieten van Gerda Marsman met haar humoristische presentatie over haar fietstocht door Japan, een optreden van het Borculose mannenkoor De Berkelzangers, de bekende buutreedner Karel van de Kate en was er Jan Rosman met zijn presentatie over de reizen met zijn vrouw Ada, een bekende reisboekenschrijfster, naar Myanmar en Ghana.
Extra gezellig was het op 20 september, tijdens het jaarlijkse uitje. Met een volle dubbeldekker ging het dit keer naar Giethoorn voor koffie/thee met gebak met aansluitend een boottocht waarbij van een goed verzorgd driegangendiner werd genoten. Vervolgens bracht het gezelschap een bezoek aan het Staphorster Museum voor een rondleiding en koffie/thee met een heerlijke Staphorster rol.
De dag van de ouderen op 1 oktober werd dit jaar voor de derde keer gehouden samen met alle KBO-leden van Oost Gelre bij Erve Kots in Lievelde. Irene van der Aart, o.a. schrijfster en theatermaakster, vertelde over haar leven als Amsterdamse met een boer uit de Achterhoek. Verder was er een muzikaal optreden van de Jossies en werd de middag traditioneel afgesloten met erwtensoep en een toetje.
Dinsdag 4 oktober genoten de leden van het humoristische optreden van het duo Een-en Ander, met hun schetsjes ‘Vinger aan de pols’ en ‘Boer zoekt vrouw’- moppen en hun gezellige muzikale optreden waarbij diverse muziekinstrumenten werden bespeeld.
Komende activiteiten
Op donderdag 20 oktober staat er weer een reisje op de planning. Met de Museum Plus Bus, gesponsord door de Vriendenloterij, bezoekt de Seniorenvereniging het Drents Museum in Assen. Deelname voor leden is geheel gratis, alleen de gezamenlijke lunch is voor eigen rekening.
Jos Thomasse uit Rotterdam komt de Seniorenvereniging op maandag 8 november vermaken met zijn conference ‘Zoete Koek’, een hilarische conference waarin de Nederlandse taal centraal staat. Op dinsdag 13 december staat de Kerstmiddag gepland, dit keer met optreden van het Grolse dameskoor Colorful. Na afloop is er een uitgebreide gezamenlijke broodmaaltijd.
Daarnaast komt de Seniorenvereniging maandelijks op dinsdagmiddag bijeen in CityLido. Geïnteresseerden zijn hierbij van harte welkom om eens sfeer te proeven. Het ledenaantal van de Seniorenvereniging groeit nog steeds. Meer informatie: dhr. T. Giezen, tel. 06 5753 3626 of mevr. M. Peters, tel. 06 3089 1680.








