
ReumaNederland zoekt nog collectanten voor de week van 20 tot en met 25 maart. Foto: Dick de Jager
Reumacollecte weer van start
MaatschappijGROENLO - De collecteweek van ReumaNederland wordt dit jaar gehouden van maandag 20 tot en met zaterdag 25 maart. De vrijwilligers van het collectecomité in Groenlo zijn al druk bezig met de voorbereidingen en die doen dat onder de bezielende leiding van Anke Poelhuis die het werk met enthousiasme en gedrevenheid uitvoert. Maar hulp van veel collectanten is daarbij een absolute voorwaarde voor het slagen van de collecte.,
Gelukkig hebben zich dit jaar weer enkele nieuwe collectanten aangemeld en die zijn met enthousiasme ontvangen. Als u ook enkele uren wilt helpen met collecteren dan kun u zich melden bij Anke Poelhuis, telefoon 0636 183 557. Hartelijk dank alvast! Ook is er nog een wijkhoofd nodig die de coördinatie in een bepaalde wijk op zich neemt.
Uw hulp is daarom zo belangrijk omdat reuma nog steeds een grote impact heeft op het dagelijks leven van meer dan 2 miljoen mensen. Zoveel mensen met chronische pijn, vermoeidheid en fysieke beperkingen die door reuma niet vrijuit kunnen leven, werken en bewegen. De pijnlijke realiteit van reuma mogen we niet accepteren. Want reuma genezen, dat kan en dat moet!
U kunt daarin een steentje bijdragen door een gift tijdens de collecteweek die dit jaar zoals gezegd wordt gehouden van maandag 20 tot en met zaterdag 25 maart a.s. Alvast dank voor uw bijdrage!








