Afbeelding

KUDO-avond bij Rockcafé Taste

Muziek

GROENLO - Op zaterdag 28 februari is er weer een KUDO-avond bij Rockcafé Taste in Groenlo. KUDO staat voor Kom Uit De Oefenruimte. Deze avonden zijn bedoeld voor bands die gewoon lekker willen spelen, een try-out willen doen, zichzelf graag willen presenteren, de oefenruimte uit willen of gewoon podiumervaring op willen doen. Dus kom de bands massaal supporten! De eerste band start om 21.00 uur en de entree is gratis. Deze keer staan de volgende drie bands op de planken:

The Deadliners
Een coverband die voornamelijk jaren 70- 80 blues en rock-’n-roll speelt met hier en daar wat uitstapjes naar nieuwere rock. Tot op heden heeft de band drie keer een optreden gedaan. Het repertoire: nummers van onder andere The Hollies, diverse nummers van CCR, Shocking blue, The Rolling Stones en Bob Seger.

Geteizum
Een jong rock-’n-roll bandje uit de Achterhoek dat nog geen jaar in de huidige bezetting speelt. Met een vijfmansformatie spelen ze vooral stevige nummers van onder andere AC/DC, Jovink en Normaal, waarbij ze het publiek proberen te betrekken en vooral zelf heel veel lol hebben. In de oefenruimte wordt er op dit moment hard gewerkt om het repertoire te verbeden, maar er is niks wat Geteizem leuker vindt dan op het podium staan en dat straalt er tijdens de optredens ook van af!

Fodkua
Deze metal-coverband uit Twente staat sinds 2018 op diverse podia in Twente. Het publiek heeft al eerder kennis gemaakt met deze vette rock coverband die de bekende maar ook soms wat onbekende, ‘vergeten nummers ‘speelt van een Manowar, Velvet Revolver, System of a Down of een Megadeth. Uiteraard behoort een Metallica en Maiden klassieker ook aan een avondje met Fodkua

Lievelderstraat 41 in Groenlo.

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant