Marieke Holtschlag van Switch viert het 10-jarig jubileum van haar kapsalon. Foto: Kyra Broshuis
Marieke Holtschlag van Switch viert het 10-jarig jubileum van haar kapsalon. Foto: Kyra Broshuis

Switch viert tienjarig bestaan

Zakelijk

‘Iedereen is hier van harte welkom!’ 

GROENLO - Switch, de bekende kapsalon op Marveld Recreatie in Groenlo, bestaat 10 jaar. Onderneemster Marieke Holtschlag viert zelfs een dubbel feest; ze werkt dit jaar al 25 jaar bij deze salon. “In het begin heette het nog Coco, daarna werd het Figaro en tien jaar geleden heb ik de zaak overgenomen”, vertelt de 46-jarige Winterswijkse.

Door Kyra Broshuis

De naam Switch werd bedacht door Marieke’s tante. “Zij vond het een toepasselijke naam in verband met de switch van werknemer naar zelfstandig ondernemer én de switch die ik mijn klanten geef met een nieuwe coupe. Dat Marieke nu al tien jaar eigenaar is, had ze niet kunnen denken toen ze in 2015 de stoute schoenen aantrok. “Ik ben begonnen met het idee ‘we zien wel hoe het gaat’. Het bevalt me uitstekend en ik hoop er nog minimaal tien jaar bij aan te kunnen plakken.”

Hoofdhuidanalyse
Bij Switch zijn alle reguliere kappersbehandelingen mogelijk voor heren, dames en kinderen. Sinds enkele jaren verdiept Marieke zich in de verschillende hoofdhuidproblemen zoals psoriasis en irritaties. “Ik heb inmiddels de cursus afgerond en werk met een speciale microscoop om de hoofdhuid goed te kunnen analyseren. Veel mensen hebben last van een geïrriteerde hoofdhuid, gelukkig is er echt wel iets aan te doen.” De vaste klanten van Marieke krijgen in verband met het jubileum een kleine verrassing bij hun bezoek aan de salon. Marieke benadrukt dat Switch zeker niet alleen voor de gasten van Marveld is. “Ik merk dat steeds meer mensen uit Groenlo en omgeving mij weten te vinden. De goede prijs-kwaliteitsverhouding zal daar ook een rol in spelen. Iedereen is bij Switch van harte welkom!”

Een afspraak maken kan telefonisch op 0544-462 526 of online op switch-kappers.nl.

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant